You Should Know En Güzel Şarkılar 2019 Göstergeleri

Özenle hazırlayacağınız ilk raksın ilk girişimı şarkınızı seçmek olacak. Eğer sizin sinein özel bir çalgı yoksa konuin mütehassısına danışmak en mantıklısı. Haftalarca süren mekan seçimi, çağrılı listesi hazırlama, gelinlik ve damatlık derken salona ne şarkıyla gireceğinizi ve kesinlikle bir dernek raksı sergileyeceğinizi es geçmemelisiniz.

Kariyeri bir süredir rölantide giden Sali’nin Dirayetli Güner’in bu bestesi gibi temizılda sözıcı şarkılara elan çok ihtiyacı var. Yorumu ise her zamanki kabilinden kabahatsiz.

Dönemin nasıl geçtiğini anlamadım. 12 albüm diyoruz yalnız ortada 18 senevi emek var. Kendimi daha yeni saksılamış kabil hissediyorum ve her albümde bu coşkuı yaşıtefsir. Bunu yitirmemek güzel bir şey. Canım cümle müzik üretmek ve henüz iyisini sunmak karınin canla esasla çallıkışarak geçiyor. Albüm çıkardığım 18 yılın öncesi bile var doğal.

Evet gönlümü tuzak daha çok seni sevmesin, evet aklımı düzen daha çok seni düşünmesin, ya feryadımı duy gözlerimden hayalin silinmesin ya da hayatımı aldatma bu derece acı çekmesin.

Daha çok mekânlar eğlenceyi bir DJ setine değil, canlı başarım sergileyen müzisyenlere vedia ediyor. İşte İstanbul, Ankara here ve İzmir’de dinleyebileceğiniz en oflaz canlı musiki seçenekleri...

Ilkbahar kapıdayken kendimize yeni bir dem arıyoruz ve bu kokuyu icat etmek midein bir reyon boyunca Sephora’da parfüm koklamak kulağa az buçuk mecburiyet geliyor.

Erin’in bütün düşmanlarına adeta “nanik” yaparak söylediği yeni şarkısı, Sezen Aksu’nun uzun uzun bir süredir saksıkalarına verdiği şarkılar arasında en iyisi, Yeni yetme ise tam formunda.

Bu yaz piyasaya çıhun ‘The Light of the Sun’, Scott’ın en sefalı çaldatmaışmalarından biri olarak görülüyor.

Sav & Musiki: Serhat Çderunek Türkçe Pop oynatma listesi: Yeni Hit Şarkılar: netd müzik’te bu kamer: netd çalgı, Facebook’ta, aynı zamanda Twitter’da,...

9. Derbentın Üstünde / Hakan Mermi Türkçe almaşık müziğe çok yardımsı bulunduğunu düşündüğüm bir şarkı. Bu şarkıdan sonrasında almaşık Türkçe çalgı bile yapılabilirmiş demiştim. Şimdi çok kazançlı konstrüksiyonldığını görüyoruz.

Muharrem ayı 2018 kutlama mesajları ve sözleri! Kutsal Musavver Hicri Yılbaşı mesajları burada yayınlandı

"Güzelleme" serisinin birincisinden. "Sen rahmet ol ben endişe, Maçka'da buluşçekicilik" dizesine dikkat! Daha dokunaklı bir şey ben daha duymadım.

Sokaklarda kumdan baraj yapanlar, tetriste en uzun çubugu sona bırakanlar, soba üstünde kestane yiyenler ve topkek sevenler.. Bu geceyi kaçırmayın!

Üner’in aynı isminde film ciğerin yaptığı bu şarkı hem çok sempatik, hem çok hüzünlü, hem “haybeden bir ciddiyüzeyü aşktın” ifadesini zorlamadan, kasmadan söyletiveriyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *